1. Úvod
  2. ŠITÉ DOPLŇKY
  3. Kabelky a tašky
  4. Kabelky
  5. Kačátka (malá kabelka s klopou)

Kačátka (malá kabelka s klopou)

  • TIP kabelky a tašky

Malá látková kabelka s nastavitelný popruhem se zvířecím motivem

Pohodová malá kabelka jednoduchého střihu, který dá vyniknout obrázkovému motivu na klopě. Kabelka má nastavitelný popruh, díky kterému je vhodná k no... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
390,00 Kč
ks
Číslo produktu:Z-KKM-001
Typ výrobku:Malé kabelky a taštičky
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Pohodová malá kabelka jednoduchého střihu, který dá vyniknout obrázkovému motivu na klopě. Kabelka má nastavitelný popruh, díky kterému je vhodná k nošení pro děti i dospělé, na rameni i křížem přes tělo.

Objem a hloubku tvoří záševky umístěné po obou stranách těla kabelky. Vnitřní prostor kabelky není členěný, což rozšiřuje možnosti jejího naplnění. Klopa se uzavírá na magnet. Použitá výztuha v kabelce pěkně drží tvar, zároveň však není prkenná a umožní ji přizpůsobit se vloženému obsahu. V případě znečištění je možné kabelku ručně přeprat a přežehlit. 

Spolehlivě pojme brýle, klíče, peněženku, telefon, kapesníky, menší diář s propiskou a oplatku. Pořídíte-li ji dětem, mohou ji naplnit například svačinou, krabičkovým pitím a menší plyšovou hračkou. Co více je za hezkého odpoledne ve městě třeba?

 

Kabelka byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití kapsičky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh).

 

Rozměry: tělo tašky 20x20cm, záševky tvořící hloubku cca 3cm, délka popruhu max 135cm - šíře 2cm

Materiálové složení: vnější látka 100% bavlna (ČR), vnitřní látka 100% len žluté barvy (FR), popruh 100% polyethylén (ČR), kování obecný kov stříbrné barvy (ES), magnet ferritový (ES), paspulka na klopě 100% PES (ČR), šítek s označením značky kůže (ČR)

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlení na střední stupně bez napařování, nežehlit přes paspulku a popruh

Nosnost: 2kg

Zajímavost o motivu: Kačátka jsou schopná chodit a plavat hned po vylíhnutí, příroda tuto skutečnost zařídila, aby byla dostatečně ochráněná před předátory. V případě nebezpeční se tak mohou i sama rychle vzdálit od svého hnízda. 

 

Kompletní skladovou nabídku kabelek totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii Kabelky s klopou.

Kabelka s klopou, Malá kabelka s klopou, Malá kabelka, Malé kabelky a taštičky, Zvíře, Zvířata, Zvířecí, Se zvířaty, Zvířátková, Káče, Kačátka, Kačátko, Kachně, Kachňátka, Káčata, Kachna, Kachny, Mládě, Mláďata, Mláďátka, Domácí zvíře, Statek, Farma, Kačena

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.