Novinky
21.08.2019
Reálné fotografie panelů
Článek s reálnými fotografiemi nabízených panelů byl přesunut do sekce "INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ". https://www.studiojurta.cz/Realne-fotografie-panel... číst celé
21.08.2019
Velké sleva panelů na úpletu a teplákovině
Více než 50% sleva na obrázkové panely na úpletu a teplákovině.  číst celé
Zobrazit všechny novinky

Kozenky (dětská kabelka)

Dětská látková kabelka se dvěma uchy

Roztomilá dětská kabelky do ruky či na rameno se dvěma uchy a jednou vnější kapsou. Je ideální na svačinu k vodě, na výbavičku pro panenky nebo třeba ... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
270,00 Kč
ks
Číslo produktu:Z-KDE-002
Typ výrobku:Malé kabelky a taštičky
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Roztomilá dětská kabelky do ruky či na rameno se dvěma uchy a jednou vnější kapsou. Je ideální na svačinu k vodě, na výbavičku pro panenky nebo třeba k přenášení plyšáka favorita. Pojme půllitrovou láhev.

Kabelka díky výztuze pěkně dřží tvar, zároveň však není prkenná a přizpůsobí se vloženému obsahu. Naše děti si ji berou na výpravy po okolí ke sbírání přírodnin místo košíčku.

 

Kabelka byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití kapsičky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh). 

 

Rozměry: šířka 23cm, výška 18cm, hloubka 6cm, délka uší 40cm

Materiálové složení: obrázkový panel 100% bavlna (SK), vnější látka 100% bavlna (CZ) vyztužená sakonem, vnitřní látka a látka na kapse 100% bavlna (CZ), ucha ze 100% bavlny (ČR), ozdobná paspulka na vnější kapse 100% PES (CZ), štítek s označením značky 100% PES (CZ)

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlení na střední stupně bez napařování, nežehlit přes paspulku a štítek s označením značky

Nosnost: 2kg

Zajímavost o motivu: Koza domácí se vyskytuje po celém světě. Její divoký předek obývá skalnaté hory v nadmořské výšce 900 – 3500 m n.m. a žije například na západní Krétě, v jižním a východním Turecku, na Kavkazu a Zakavkazí, v severním Iráku nebo v Íránu.

 

Kompletní skladovou nabídku kabelek totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii pro děti Tašky, kabelky a mošničky.

Kabelka, Košíček, Látkový košíček, Malá kabelka, Malé kabelky a taštičky, Zvíře, Zvířata, Zvířecí, Se zvířaty, Zvířátková, Koza, Kozy, Kozenka, Kozenky, Kozičky, Kůzle, Kůzlata, Koza a kůzle

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.