1. Úvod
  2. PRO DĚTI
  3. Kabelky, tašky, vaky
  4. Kozenky (dětská kabelka)

Kozenky (dětská kabelka)

Dětská látková kabelka se dvěma uchy

Roztomilá dětská kabelky do ruky či na rameno se dvěma uchy a jednou vnější kapsou. Je ideální na svačinu k vodě, na výbavičku pro panenky nebo třeba ... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
270,00 Kč
ks
Číslo produktu:Z-KDE-002
Typ výrobku:Malé kabelky a taštičky
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Roztomilá dětská kabelky do ruky či na rameno se dvěma uchy a jednou vnější kapsou. Je ideální na svačinu k vodě, na výbavičku pro panenky nebo třeba k přenášení plyšáka favorita. Pojme půllitrovou láhev.

Kabelka díky výztuze pěkně dřží tvar, zároveň však není prkenná a přizpůsobí se vloženému obsahu. Naše děti si ji berou na výpravy po okolí ke sbírání přírodnin místo košíčku.

 

Kabelka byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití kapsičky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh). 

 

Rozměry: šířka 23cm, výška 18cm, hloubka 6cm, délka uší 40cm

Materiálové složení: obrázkový panel 100% bavlna (SK), vnější látka 100% bavlna (CZ) vyztužená sakonem, vnitřní látka a látka na kapse 100% bavlna (CZ), ucha ze 100% bavlny (ČR), ozdobná paspulka na vnější kapse 100% PES (CZ), štítek s označením značky 100% PES (CZ)

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlení na střední stupně bez napařování, nežehlit přes paspulku a štítek s označením značky

Nosnost: 2kg

Zajímavost o motivu: Koza domácí se vyskytuje po celém světě. Její divoký předek obývá skalnaté hory v nadmořské výšce 900 – 3500 m n.m. a žije například na západní Krétě, v jižním a východním Turecku, na Kavkazu a Zakavkazí, v severním Iráku nebo v Íránu.

 

Kompletní skladovou nabídku kabelek totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii pro děti Tašky, kabelky a mošničky.

Kabelka, Košíček, Látkový košíček, Malá kabelka, Malé kabelky a taštičky, Zvíře, Zvířata, Zvířecí, Se zvířaty, Zvířátková, Koza, Kozy, Kozenka, Kozenky, Kozičky, Kůzle, Kůzlata, Koza a kůzle

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.