1. Úvod
  2. PRO DĚTI
  3. Látková PEXESA
  4. Mláďata z Afriky (11 dvojic)

Mláďata z Afriky (11 dvojic)

Látkové PEXESO se zvířecím motivem

Odolné látkové PEXESO o 11 dvojicích (22 kartičkách) s motivy mláďat afrických zvířátek využijete s dětmi k učení i hře. Součástí sady je také látkový... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
450,00 Kč
ks
Číslo produktu:zPEX-A-002
Kompletní informace a popis

Odolné látkové PEXESO o 11 dvojicích (22 kartičkách) s motivy mláďat afrických zvířátek využijete s dětmi k učení i hře. Součástí sady je také látkový pytlíček k jeho uložení.

Nejmenším dětem je možné ukazovat jednotlivé kartičky a pojmenovávat na nich vyobrazená zvířátka, v období mezi půlrokem a rokem věku mohou začít manipulovat a otáčet kartičkami samy.

S batolaty je možné začít hledat a přiřazovat nejprve stejné kartičky do dvojic a následně začít s klasickou PEXESO hrou a postupně přidávat do hry více a více dvojic.

 

PEXESO bylo ušito bezemisně výhradně z evropských materiálů. Elektřina potřebná k jeho ušití byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

 

Rozměry: velikost jednotlivých kartiček cca 8x8cm, velikost úložního pytlíčků cca 20x30cm

Materiálové složení: obrázkové PEXESO motivy 100% bavlna s atestací oeko-tex100 (SR) podžehlená výztuhou RONAR FIX (ČR), rubová látka 100% bavlna s atestací oeko-tex100 (ČR) podložená výztuhou RONAR FIX (ČR), nitě 100% PES zn. Amann (ČR) 

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně nebo v pračce s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlit je možné na střední stupně bez napařování - v případě praní v pračce doporučuji kartičky prát ve vaky (sáčku) na jemné prádlo

Věděli jste, že...? Slovo PEXESO vzniklo jako akronym z výrazu"pek-se-so: pekelně se soustřeď" a hru vymyslel český výtvarník Zdeněk Princ v 60. letech 20. století?

 

Kompletní nabídku hotových látkových PEXES naleznete v kategorii Látková PEXESA, v nabídce e-shopu jsou také samostatné PEXESO panely pro vaši vlastní šitou tvorbu.

Pexeso, pexesa, kartičky, didaktické kartičky, pexeso kartičky, látkové pexeso, pexesa, pro děti, ukazování, rozpoznávání, přiřazování, zvíře, zvířátko, zvířátka, zvířecí, kreslená zvířátka, roztomilá zvířátko, africká zvířátka, africká zvířata, Afrika

Parametry
VýrobceSTJ
Typ výrobkuDidaktika a hra
MotivZvířata
Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.