1. Úvod
  2. INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ
  3. Možnosti platby a dopravy
Možnosti platby a dopravy

Pří nákupu v e-shopu STJ je možné vybrat si z několika způsobů dopravy. Zásilky jsou vždy posílány jako doporučené a jsou pojištěné, po předání dopravci vám bude zasláno podací číslo ke sledování.

Nabízenými platebními metodami jsou bankovní převod a zaslaní zboží na dobírku. Z dopravců si můžete vybrat mezi Českou poštou a Zásilkovnou. Zboží je zasíláno i na Slovensko a do ostatních států Evropské Unie. Účet pro příjem plateb e-shopu je veden u FIO banky.

Pokud byste měli zájem o zaslání do dalších zemí, můžete se na mě obrátit např. e-mailem (info@studiojurta.cz), nezávazně vám vypočtu a sdělím konkrétní výši poštovného.

Odesílací lhůta

Objednávky skladové nabídky (položek vystavených v e-shopu) jsou odesílány nejpozději do dvou pracovních dnů od data přijetí vaší platby nebo od data objednání na dobírku.

Balíčky se vždy snažím odeslat co nejdříve, zpravidla je to týž den, kdy dorazí vaše platba. 

Zboží na objednávku je odesíláno v předem domluvené lhůtě. U látkových panelů je to zpravidla 14 dnů až 3 týdny, u šitých výrobků 7 dnů až měsíc (dle vytíženosti a skladové dostupnosti materiálu potřebného k jejich zhotovení). Zboží na objednávku je nutné zaplatit předem, nelze využít platby na dobírku.   

Kompletní ceník dopravy

 

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.