1. Úvod
  2. ŠITÉ VÝROBKY
  3. Nákladní Tatra (kapsička na krk)

Nákladní Tatra (kapsička na krk)

Malá kapsička se šňůrkou k nošení na krku

Malá zip kapsička se šňůrkou na krk pojme bankovky přeložené na polovinu, obědovou kartu nebo čip ke školní skříňce a v případě znečištění je možné ji... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
150,00 Kč
ks
Číslo produktu:ZIP-KRK-02
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Kapsičky na krk
Motiv:Dopravní prostředky, auta
Kompletní informace a popis

Malá zip kapsička se šňůrkou na krk pojme bankovky přeložené na polovinu, obědovou kartu nebo čip ke školní skříňce a v případě znečištění je možné ji vyprat v pračce. Ideální dárek pro malého prvňáčka.

Kapsička najde využití i u dospělých - například na uložení hotovosti při cestování nebo klíčů při procházce lesem.

Se standardní délkou šňůrky (70cm) sahá kapsička dospělým na prsa, dětem pod prsa. Nejmenší ji mohou nosit i jako taštičku na rameni. 

 

Kapsička byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití kapsičky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh).

 

Rozměry: cca 13x9cm, délka šňůrky 70cm

Materiálové složení: vnější látka 100% bavlna s obrázkovým motivem (SR) podžehlená vlizelínem (ČR), zadní strana kapsičky koženková (DE), látka podšívky 100% bavlna (ČR) barevně ladící s vnějším motivem, zip plastový spirálový 3mm s kovovým jezdcem (ČR), šňůrka 100% PES (CZ), štítek s označením značky 100% PES (ČR)

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně nebo v pračce s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlit je možné pouze látkové části na střední stupně bez napařování, zip, koženku, šňůrku a štítek s označením značky nežehlit

Zajímavost o motivu: Vzhledem k tomu že Tatra 148 byla vyvíjena se zřetelem na případné vojenské použití, byl její hnací agregát koncipován jako takzvaný více palivový motor. Díky tomu měla být tato vozidla nezávislá na použití jednoho konkrétního druhu paliva, takže Tatra s naftovým motorem jezdila relativně bez problémů i na benzín nebo letecké palivo kerosin. Zvládla i starý olej z polní kuchyně. Samozřejmě bylo nutno při použití jiného paliva počítat s poklesem výkonu, to však bohatě vyvažovala přednost co největší nezávislosti. Dnes tito všestranní veteráni nepohrdnou ani bionaftou nebo bioetanolem.

 

Kompletní skladovou nabídku kapsiček totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii Kapsičky na krk.

Auto, auta, nákladní auto, náklaďák, dopravní prostředky, Tatra 148, Tatrovka, s Tatrou, s Tatrovkou, oranžová Tatra, retro, české retro, retroczech, czech retro 

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.