Oblékací princezny A (50x50cm)

Bavlněný panel didaktický

Bavlněný didaktický panel k vaší další tvorbě s motivem oblékacích princezen. Celková velikost panelu je 50x50cm, panenky jsou vysoké 15cm. Panely s o... celý popis
Dostupnost
Skladem
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
129,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DID-50-002
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Panely
Motiv:Didaktika a QB
Styl:Kreslené
Velikost panelu:50x50cm
Materiál:100% bavlna gramáž 170
Kompletní informace a popis

Bavlněný didaktický panel k vaší další tvorbě s motivem oblékacích princezen. Celková velikost panelu je 50x50cm, panenky jsou vysoké 15cm. Panely s oblékacími panenkami a princeznami jsou navzájem kombinovatelné. 

Profesionální digitální tisk na kvalitním bavlněném plátně s nízkou srážlivosti gramáže 170, použité barvy i podkladová látka plní atestaci OEKO-TEX 100 (vhodné i na šití pro děti do 3let).

 

Rozměry: čistý rozměr potisku 50x50cm + 0,5cm bílý okraj navíc z každé strany tisku ke stříhání a šití

Materiál: 100% bavlněné plátno 170g/m2 s hladkým povrchem, certifikace oeko-tex100 

 

Péče a údržba:

  • panel je možné prát i v pračce do teploty 40°C
  • žehlení je možné s teplotním nastavením na bavlnu včetně možnosti napařování i po lícové (potištěné) straně
  • panel je možné podžehlovat výztuhami, včetně aplikace výztuhy v termolisech
  • nebělit, nesušit v sušišce

 

Budete šít poprvé? To zvládnete! Osvědčilo se mi panel podžehlit výztuhou ronar fix či ronar fix lux, nastříhat na jednotlivé části a ty zrcadlově obkreslit na jednobarevnou látku rovněž podžehlenou shodnou výztuhou. Na takto připravené díly našít kousky suchých zipů (háček na lícové strany panenek, plyš na zadní strany oděvních částí) a příslušné díly dohromady hustě obentlovat. Rukavice, boty a čepice je možné nechat bez suchých zipů a upravit je jako nasouvací - nechat část obvodu nesešitou. Na ušitý set doporučuji ještě zhotovit stahovací pytlíček, kapsičku či psaníčko.

 

Didaktika, Panenky, Panenka, Princezna, Princezny, Oblékací panenky, Montessori, Pedagogický, Látkové hry, Oblečení, Suchý zip, DIY, Oblékat se, Quiet Book, Busy Book, Oblékání, Oblečení

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.