1. Úvod
  2. PLACKY (odznáčky)
  3. Placka Islandský kůň (32mm)

Placka Islandský kůň (32mm)

Odznáček na spínací špendlík s motivem koně o průměru 32mm

Přes svou malou výšku (do 140cm kvh) není nazýván poníkem, ale koněm. Má perfektní stavbu těla, která mu umožňuje nošení těžkých nákladů na dlouhé vzd... celý popis
Dostupnost
Skladem 3 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
25,00 Kč
ks
Číslo produktu:PL-A-17
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Placky, brože
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Přes svou malou výšku (do 140cm kvh) není nazýván poníkem, ale koněm. Má perfektní stavbu těla, která mu umožňuje nošení těžkých nákladů na dlouhé vzdálenosti. Je schopen bez problémů nosit dospělého člověka.

Na Islandu je již od roku 930 zakázaný chov a dovoz jiných koní, aby se zachovala čistota tohoto plemene a na ostrov se nezavlekla žádná koňská choroba.

 

Kovová placka na spínací špendlík s autorským motivem  - fotografií islandského koně v černobílém provedení.

K ozdobě, batohu, kabelky, oděvu, ... Milý malý dárek pro dospělé i děti. 

 

Vlastnosti 

  • rozměry: průměr 32mm

  • materiálové složení: digitálně potištěná placka z obecného nemagnetického kovu stříbrné barvy na spínací špendlík s foliovou laminací tisku
  • údržba: při znečištění otřete nečistoty vlhkým hadříkem 

 

Kompletní nabídku placek naleznete v kategorii Placky (odznáčky).

Placka, Buttonek, Button, Badge, Badges, Brož, Placky, Brože, Horze, Kůň, Koně, S koněm, Koňský, Kobyla, Islandský kůň, Koník, Island

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.