1. Úvod
  2. PLACKY (odznáčky)
  3. Placka Traktůrek (32mm)

Placka Traktůrek (32mm)

Odznáček na spínací špendlík s dopravním motivem

Má obvykle čtyři kola, existuje ale i pásový traktor (lidově zvaný pásák), který se podobá tanku nebo sněžné rolbě. Většinou je poháněn naftovým motor... celý popis
Dostupnost
Skladem 7 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
25,00 Kč
ks
Číslo produktu:PL-B-10
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Placky, brože
Motiv:Dopravní prostředky, auta
Kompletní informace a popis

Má obvykle čtyři kola, existuje ale i pásový traktor (lidově zvaný pásák), který se podobá tanku nebo sněžné rolbě. Většinou je poháněn naftovým motorem s hnanou zadní nápravou. Traktor je přizpůsoben k pohybu v náročném terénu a vyšší svahové dostupnosti.

 

Kovová placka na spínací špendlík s motivem hračky traktoru.

K ozdobě, batohu, kabelky, oděvu, ... Milý malý dárek pro dospělé i děti. 

 

Vlastnosti 

  • rozměry: průměr 32mm

  • materiálové složení: digitálně potištěná placka z obecného nemagnetického kovu stříbrné barvy na spínací špendlík s foliovou laminací tisku
  • údržba: při znečištění otřete nečistoty vlhkým hadříkem 

 

Kompletní nabídku placek naleznete v kategorii Placky (odznáčky).

Placka, Buttonek, Button, Badge, Badges, Brož, Placky, Brože, Doprava, Dopravní prostředky, hračka, hračky, traktor, traktůrek, s traktorem, traktory, tractor, trahere, traktorista, pro traktoristu

Toto zboží je zařazeno mezi
Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.