1. Úvod
  2. INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ
  3. Reklamace a vracení zboží
Reklamace a vracení zboží

 

Před případnou reklamací či zamýšleným vrácením zboží ve lhůtě 14 dnů od data doručení objednávky, na které máte ze zákona nárok, mě prosím kontaktujte e-mailem (info@studiojurta.cz) či telefonicky (+420725300049), urychlíte tím vyřízení své žádosti. 

Reklamace

V případě oprávněné reklamace vám dle vzájemné domluvy :

  • po zaslání vadného zboží zpět ke mně vrátím vaši platbu za reklamovanou objednávku v plné výši + proplatím náklady, které vám vznikly zpětným odesláním zboží ke mně
  • po zaslání vadného zboží provedu jeho opravu či zašlu náhradní zboží a proplatím náklady, které vám vznikly zpětným odesláním zboží ke mně 
  • zašlu bezplatně náhradní nebo chybějící zboží
  • proplatím vadné nebo chybějící položky vaší objednávky
  • nebo zašlu bezplatně jiné nahradní zboží dle domluvy    

Reklamaci se budu snažit vyřídit co nejdříve (nejdéle v zákonné lhůtě 30 dnů), o jejím průběhu vás budu informovat e-mailem (přijetí zásilky, odeslání náhradního zboží či platby).

Kompletní reklamační podmínky v právním znění jsou součástí obchodních podmínek zvěřejněných na strankách e-shopu v dokumentu Kompletní obchodní podmínky.  

Vracení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů (odstoupení od kupní smlouvy)

V případě vrácení zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě do 14 dnů od doručení objednávky vám bude po zaslání zásilky zpět ke mně vrácena vaše platba za objednávku (cena zboží včetně poštovného) do 3 pracovních dnů ode dne zpětného přijetí zásilky.

Zboží vytvořené nebo upravené na zakázku není možné bezdůvodně vracet, je však samozřejmě možné jej reklamovat v případě vady nebo vyhotovení neodpovídajícího objednávce.

Kompletní podmínky pro odstoupení od smlouvy v právním znění jsou součástí obchodních podmínek zvěřejněných na strankách e-shopu v dokumentu Kompletní obchodní podmínky.

 

Balíčky nyní v prosinci odesílám v den přijetí platby či provedení objednávky na dobírku nebo nejpozději následující pracovní den.

Všechny objednávky automaticky bez příplatku zasílám jako prioritní, aby k vám dorazily co nejdříve.

 

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků skladem nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku s motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie či obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, látková PEXESA a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Ceník a kompletní informace, jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Stačí pouze zaslat vaše obrázky.

Uzavírka příjmu objednávek na potisk látek je pravidelně cca každých 14dní (zpravidla kolem 1. a 15. dne v měsíci).

Letos je příjem dat na potisk látek vašimi obrázky uzavřen. Termín uzavírky prvního potisku v roce 2021 bude 15.1.

Kompletní informace, jak postupovat, a ceník jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.