1. Úvod
  2. ŠITÉ VÝROBKY
  3. Kabelky a tašky
  4. Látkové a nákupní tašky
  5. Respect the Orangutans (látková taška se zipovou kapsou)

Respect the Orangutans (látková taška se zipovou kapsou)

Odolná pratelná taška k nošení v ruce i na rameni

Látková taška se dvěma uchy k nošení v ruce i na rameni s vnitřní kapsou na zip, která je velmi prostorná a lehká. Dobře se přizpůsobí tvaru těla a př... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
390,00 Kč
ks
Číslo produktu:Z-LNK-D-01
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Látkové tašky
Motiv:Humor, názor, nápis
Kompletní informace a popis

Látková taška se dvěma uchy k nošení v ruce i na rameni s vnitřní kapsou na zip, která je velmi prostorná a lehká. Dobře se přizpůsobí tvaru těla a při nošení netlačí do boku. Je ušita z odolných materiálů, má proto vysokou nosnost (8kg) a je pratelná v pračce.

Na přední straně je motiv s orangutanem, zadní strana tašky je jednobarevná - černá. 

Tento typ tašky je možné využít k nákupům ale také k běžnému nošení do města či na procházky. Obrázkový motiv z ní dělá slušivý módní doplněk.

Osobně tento typ tašky využívám místo kabelky při všech neslavnostních příležitostech. Do zipové kapsy se vejde peněženka, klíče a telefon, tělo tašky pojme odložený svršek, láhev s vodou a všechny další potřebnosti.  

 

Taška byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití tašky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh).

 

Rozměry: velikost D: tělo tašky 35x40cm, hloubka tašky (odšité rohy dna) 8cm, vnitřní kapsa na zip 23x20cm, délka uch 60cm – šíře 25mm

Materiálové složení: obrázkový panel 100% bavlna gramáže 170 (SR), vnější i vnitřní jednobarevná látka 100% bavlněný kepr (ČR), ucha tašky 100% bavlna (ČR), zip plastový s kovovým jezdcem (ČR), paspulka 100% PES (ČR), štítek s značením značky kůže (ČR)

Údržba: při znečištění možno vyprat v pračce či ručně s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlení včetně možnosti napařování s teplotním nastavením na bavlnu, paspulku a štítek s označením značky nežehlit

Nosnost: 8kg

Zajímavost o motivu:  Orangutani většinu dne tráví získáváním potravy, odpočinkem a přemisťováním se na jiná území. Den začínají krmením po dobu dvou až tří hodin. Během poledne odpočívají, v pozdních odpoledních hodinách cestují. Během večera si staví každý den hnízda na noc. Jedná se o specializované konstrukce, přičemž hnízda na noc se odlišují od hnízd sloužících k dennímu odpočinku. Před postavením hnízda si orangutani vyberou vhodný strom. Základ hnízda je vytvořen spojením větví. Poté si orangutani do hnízda donesou menší olistěné větve sloužící jako matrace. Tyto větve následně spletou dohromady, čímž zvýší stabilitu hnízda a tak ho dokončí.

 

Kompletní skladovou nabídku tašek totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii Látkové a nákupní tašky.

Taška, látková taška, nákupní taška, látková nákupní taška, taška s obrázkovým motivem, obrázková taška, foto taška, ochrana přírody, orangutan, orangutani, opice, s opicí, opička, s opičkou, orangutánek, prales, les, ochrana zvířat, záchrana zvířat, respekt zvířat, orangutans

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.