1. Úvod
  2. ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
  3. Šité výrobky
Šité výrobky (postup a ceník)

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

Motiv může být na celé ploše výrobku nebo jen na jeho části jak vnější, tak vnitřní (klopa, podšívka, kapsa, ...). 

Co všechno je možné ušít?

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální doplňky pro zvukovou techniku.

Cena zakázkových výrobků

Konečné ceny zakázkových výrobků zpravidla odpovídají cenám v níže přiloženém ceníku a zahrnují veškerý potřebný materiál k výrobě.

Základní úpravy (např. prodloužení popruhu či změna umístění vnitřních kapes) nejsou zpoplatněny. Připlácí se pouze za extra přílušenství (např. dodání popruhu navíc, odnímatelný řetízek na klíče) či při výraznějších změnách rozměrů, které ovlivní celkovou spotřebu materiálu.

Konečnou cenu a termín zhotovení se dozvíte vždy před začátkem šití, vypočtení je samozřejmě nezávazné. Bez obav poptejte, co byste rádi.

V přiložených cenících jsou uvedeny nejčastěji prodávané šité výrobky a poptávané úpravy. Ceny jiných typů výrobků a úprav vám ráda na dotaz (např. e-mailem) nezávazně vypočtu a sdělím.  

Ceník šitých výrobků v základním provedení

Ceník speciálních šitých výrobků

Ceník extra příslušenství a úprav

Z jakých materiálů si mohu vybrat?

Nejčastěji šiji z bavlněných látek: pláten, kepru, stanového plátna a džínoviny. Dále pak z kočárkoviny, batohoviny, lnu a koženky.

Skladem standardně mívám jednobarevné látky a koženky, drobné doplňkové vzory (srdíčka, puntíky, proužky, kostky) a několik desítek zvířecích a motoristických panelů různých velikostí.

Na přání jsem schopná vyrobit panel či látku s libovolným motivem nebo s vašim obrázkem/fotografií. 

Jaká je doba dodání?

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).  

Konkrétní termín dodání se vždy dovíte před začátkem výroby. 

Jak postupovat při zájmu o šití na zakázku?

Vyberte si typ výrobku, promyslete velikost, barevnou kombinaci a vzor, který by se vám líbil a napište mi e-mail (info@studiojurta.cz) s vaší představou. Nezávazně vám sdělím cenu a dobu dodání výrobku. V případě, že vám podmínky budou vyhovovat, dořešíme detaily a zašlu vám údaje k platbě.

E-mailem později dostanete i další informace o stavu vaší objednávky (např. potvrzení přijetí platby a podací číslo zásilky).

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.