Sortiment e-shopu

Mým sortimentem jsou především šité výrobky a látkové panely vlastní produkce. Doplňkově nabízím i drobné dárkové předměty s originálními motivy tzv. placky (odznáčky).

Nabízené zboží je přehledně rozděleno do sekcí a v nich dále do kategorií a podkategorií. V každé z kategoríí je možné filtrovat a procházet položky dle vybraných parametrů - například velikosti, motivu či typu výrobku. Vyhledávat na stránkách je možné i podle klíčových slov (vlak, divoká zvířata, Škoda 120, ...).

Veškeré zboží vystavené na e-shopu je skladem a je možné jej obratem odeslat.

Nabídka e-shopu je rozdělena do celkem 3 sekcí: 

1. Dělení dle typu výrobku

2. Materiál pro vaše šití

3. Tematické kolekce

  • České retro (šité výrobky, placky a zrcátka s českými retro motivy - Škodovky, Tatry, Merkur, Pionýr, ...)
  • Naše zvířata (nabídka zboží s motivy našich domácích i divokuch zvířat: koz, krav, lišek, ježků, ...)
  • Bizzarius (výrobky s motivy bizarních zvířecích druhů, například nártounů či kaloňů)
  • Horze (šité doplňky a drobnosti s motivy koní)

Kromě hotových výrobků vystavených k prodeji nabízím i zákázkovou výrobu: šité doplňky s motivy na přání a potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi.

Kompletní informace o zakázkové výrobě s ceníky a dodacími lhůtami najdete ve článcích přístupných z horní lišty e-shopu Zakázková výroba: Šité výrobky a Zakázková výroba: Potisk látek - panely.

Šité výrobky jsou tvořeny bezemisně z výhradně evropských materiálů. Elektřina potřebná k jejich výrobě pochází z naší vlastní solární elektrárny, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

Panely a látky vlastní produkce pochází z České republiky a Slovenska a jsou tištěny technologií digitalní pigmentace, která nespotřebovává a neznečišťuje vodu. m,ají atestaci oeko-tex100, jsou pratelné v pračce a žehlitelné i po líci.

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.