Novinky
24.03.2020
Odesílání balíčků nyní obratem prioritní variantou
Všechny balíčky jsou nyní odesílány v den objednání či platby prioritní variantou dodání do druhého dne. číst celé
21.08.2019
Reálné fotografie panelů
Článek s reálnými fotografiemi nabízených panelů byl přesunut do sekce "INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ". https://www.studiojurta.cz/Realne-fotografie-panel... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. ŠITÉ VÝROBKY
  3. Velryba (peřinky pro panenky)

Velryba (peřinky pro panenky)

Bavlněný polštářek a peřinka na hraní pro panenky

Velryba má tuze ráda, když jí plavčík drbe záda. Pak ho sveze na hřbetě, po všech mořích na světě.    Peřinka a polštářek pro panenky nebo plyšáky jso... celý popis
Dostupnost
Skladem
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
150,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:Z-DOH-001
Typ výrobku:Didaktika a hra
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Velryba má tuze ráda, když jí plavčík drbe záda.

Pak ho sveze na hřbetě, po všech mořích na světě.

  

Peřinka a polštářek pro panenky nebo plyšáky jsou rozměrově vhodné do dětských kočárků a kolíbek na hraní. Jsou ušity z kvalitních bavlněných látek a polyesterové výplně - vatelínu.

Peřinka i polštářek jsou dvouvrstvé, proto ani po opakovaném praní nebude výplň prolézat vzorovanými povlaky ven, tvarová stálost je zajištěna sešitím výplně s vnitřní vrstvou látky (viz poslední přiložená fotografie produktu).

 

Vyrobeno bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití peřinek byla vytvořena vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh).

 

Rozměry: polštářek 20x15cm, peřinka 25x30cm

Materiálové složení: vnější látka 100% bavlna vzorovaná (ČR) a 100% bavlna s potiskem (SR), vnitřní látka 100% bavlna bílá (ČR), výplň vatelín 100% polyester (ČR) - všechny použité materiály plní atestaci oeko-tex100

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně nebo v pračce s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlení na bavlnu

 

Kompletní skladovou nabídku peřinek pro panenky naleznete v kategorii DIDAKTIKA a HRA.

Hra, Hraní, Didaktika, Pro panenky, Miminko, Peřinky pro panenky, Do kočárku, Peřinky na hraní, Peřinky pro panenky, Polštářek a peřinka, Velryba, Moře, Mořské, Ryba, Rybí, S rybkou, Velrybka, S velrybkou, S velrybou

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.