1. Úvod
  2. ŠITÉ DOPLŇKY
  3. Zamračený sphynx (malá taštička na šnůrce)

Zamračený sphynx (malá taštička na šnůrce)

Mini messenger taštička na zip na šnůrkovém popruhu s regulovatelnou délkou

Mini messenger taštičku, která s rezervou a pohodlně pojme formát A6, je možné nosit na rameni i křížem přes tělo díky délkově nastavitelnému popruhu.... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Prodejní cena (STJ není plátcem DPH)
250,00 Kč
ks
Číslo produktu:Z-MM-007
Výrobce:STJ
Typ výrobku:Messenger tašky a taštičky
Motiv:Zvířata
Kompletní informace a popis

Mini messenger taštičku, která s rezervou a pohodlně pojme formát A6, je možné nosit na rameni i křížem přes tělo díky délkově nastavitelnému popruhu.

Taštička je pro svou velikost ideální volbou k uložení nezbytností (klíče, peníze, telefon) pro procházky na lehko městem i přírodou. Ocení ji i děti k přenášení svých malých pokladů.

V případě znečištění je taštičku možné vyprat i v pračce. 

Šnůrku je možné i zcela odejmout a taštičku používat jako ochranný obal na menší čtečku knih, nabíjecí kabely či jiné příslušenství a předměty, které potřebujeme přehledně a bezpečně uložit. 

 

Taštička byla ušita bezemisně výhradně z evropských materiálů (elektřina potřebná k ušití kapsičky byla vytvořena naši vlastní solární elektrárnou, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh).

 

Rozměry: cca 12x17cm, délka šňůrky až 150cm (posunovacími smyčkami je možné zkrátit na potřebnou délku, případně šňůrku zcela odejmout)

Materiálové složení: vnější látka 100% bavlna s potiskem (SR) podžehlená vlizelínem (ČR), koženka (DE), vnitřní látka 100% bavlna (ČR), zip plastový spirálový 3mm s kovovým jezdcem (ČR), štítek s označením značky 100% PES (ČR), šňůrka 100% PES (ČR), D-kroužky k zavěšení obecný nemagnetický kov stříbrné barvy bez obsahu niklu (ES)

Údržba: při znečištění možno vyprat ručně nebo v pračce s teplotou vody do 40°C, nebělit, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout, žehlit je možné pouze látkové části na střední stupně bez napařování, zip a koženku nežehlit (při praní v pračce doporučuji odejnout šňůrkový popruh, eliminujete tím riziko proniknutí šňůrky do bubnu pračky)

Nosnost: 1kg

Zajímavost o motivu: Nejvýraznějším rysem sphynxů je absence srsti. Lépe řečeno absence dlouhé srsti, protože jejich tělo je pokryto kratičkými jemnými chloupky. Kůži mají vrásčitou a na omak připomínající semiš nebo broskev. 

 

Kompletní skladovou nabídku kapsiček totoho střihu a velikosti naleznete v kategorii Malé taštičky s popruhem.

Zvíře, Zvířecí, Se zvířátkem, Zvířátka, Kočka, Kočičí, Bizzarius, Nahá kočka, Bezsrstá kočka, Sphynx, Zamračený, Nabručený, Bručoun

Potisk látek vašimi obrázky a fotografiemi

Ceny od 19 Kč, výroba od 1 kusu. Bez potřeby speciálních znalostí - stačí pouze zaslat vaše obrázky. 

Kompletní informace jak při zájmu o potisk postupovat, včetně možných rozměrů a ceníku, jsou sepsány ve článku Potisk látek - panely (postup a ceník).

Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce.

Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.

Šité výrobky na zakázku

Kromě hotových výrobků vystavených v e-shopu nabízím i šití na zakázku, včetně možnosti zhotovit pro šití i látku (panel) s vybraným motivem na přání nebo přímo s použitím vaší fotografie/obrázku.

V mé nabídce najdete doplňky pro děti i dospělé, didaktické látkové pomůcky a speciální výrobky pro zvukovou techniku.

Kompletní informace jak při zájmu o zakázkové šití postupovat, včetně ceníku, jsou sepsány ve článku Šité výrobky (postup a ceník).

V případě šití ze skladových materiálů je to zpravidla 7 až 14 dnů, při šití ze zakázkového materiálu (potisku na přání) je to cca měsíc (doba dodání je delší o čekání na zhotovení potisku).

Konkrétní termín dodání se vždy dozvíte před začátkem výroby.

Kontakty
STJ - Studio Jurta
Dominika Ščerbová
PO-PÁ 9:00-15:00
© Dominika Ščerbová, STJ - Studio Jurta. Inspirujte se, nekopírujte.